O metodě kvantové regrese

Metoda kvantové regrese používá i procházení situacemi v minulých životech. Dostane se vám odpovědí na jakékoli situace ve vašem životě. Tohoje  dosaženo při spojení s vaším Vyšším Vědomím. Někteří lidé Vyšší Vědomí nazývají intuicí. Například, když z nějakého vám nelogického důvodu zvolíte neobvyklou trasu pro cestu z práce a pak zjistíte, že na vaší obvyklé trase byla velká zácpa. Nebo, když vám něco říká: “Nedělej to!” nebo vás to tzv. "někam táhne". To je vaše Vyšší Vědomí - vaši duchovní průvodci a různými způsoby vás udržují v bezpečí a starají se o vás.

Při sezení vám vaše Vyšší Vědomí vybere minulý život nebo minulé životy aby vám ukázalo podobnosti s vaším současným životem. To vám pomůže pochopit konflikty, problémy, těžkosti, výzvy a nepříjemnosti v tomto životě. Také vám odpoví  na vaše otázky, pomůže vám poučit se a posunout se vpřed.

Po prozkoumání minulých životů budu mluvit s vaším Vyšším Vědomím přímo. To je ta chvíle kdy dostanete odpovědi na vaše otázky.

Vyšší Vědomí je vlastně vaše “Druhé Já”. Ví všechno. Zná vás lépe než vy sebe sama. Ví co je pro vás a pro váš život to nejlepší. Vyšší Vědomí je velmi milující, milosrdné a má na srdci pouze váš nejlepší zájem. Naše vědomí se snaží dávat všemu smysl, vše analyzovat a uspořádávat tak aby to vyhovovalo naším omezením. Vyšší Vědomí ví a rozumí tomu co je nejlepší pro vaší duši i tělo. Vyšší Vědomí nemá žádná omezení.

My sami se děláme nemocnými. My sami si způsobujeme obtíže, bolest a nemoci v našich tělech protože neposloucháme naše Vyšší Vědomí. Vyšší vědomí se nám neustále snaží říct co se děje skrze symptomy v těle. Když neposloucháme, stále se snaží doručit vzkaz zrychlujícími se projevy symptomů obtíží. A když to pořád “nebereme”, trefí nás to několikanásobně silněji. Může to být významná událost v našem životě jako nehoda v autě, těžká nemoc nebo nějaký druh života měnícího zážitku. Ale když si umíme vytvořit nemoc nebo jiné obtíže, tak se umíme i vyléčit.

Tak jako nepříjemné události, tak i různé problémy a nemoci mají v našem životě nějaký význam. Každý problém – fyzický, psychický nebo třeba sociální má nějaký spouštěč, něco co bylo jeho příčinou. S pomocí regrese do minulých životů vám bude vysvětlena příčina každé nemoci či problému. Mě, jako vašemu pomocníkovi při tomto ozdravném procesu, to nemusí dávat smysl. Vám však poté dojdou souvislosti, které vám pomůžou se vašich problémů či nemocí zbavit.

To vše je řízeno tzv. „shůry“ vysoce vyvinutými bytostmi a vaším Vyšším Vědomím. Oni vám vyberou k nahlédnutí ty správné minulé životy a odpovídající situace v nich. Je to proto, že oni vidí celou skutečnost a mají kompletní informace, které my lidé nemáme. Naše možnopsti a schopnosti jsou omezené a je to tak správně. Kvůli tomu jsme teď a tady na této planetě, ale to by jsem načal další rozsáhlé téma a to není účelem tohoto webu. Někomu se to může zdát jako něco z Sci-fi románu, ale je tomu tak. Tyto bytosti spolu s vaším Vyšším Vědomím  se o vás po celý váš život starají a pečují o vás. Ať chcete nebo ne, respektive ať už o tom víte nebo ne. Jsou to milující bytosti a chtějí v každou chvíli pro vás to nejlepší a nejvhodnější.

Já vám budu pomáhat projít procesem poznání a léčení. Mým zájmem a povinností je provést vás tímto procesem tak, aby se vám dostalo odpovídající řešení problémů a léčení nemocí.

Nezapomeňte na to, že Vaše uzdravení nebo aby se Váš život obrátil k lepšímu, je podmíněno i Vaším upřímným úsilím o změnu. Nehledejte příčiny kolem Vás ale ve Vás. Neexistuje zázračný lék nebo léčitel, který Vás vyléčí. Ti Vám mohou pouze pomoci. Ti, kdo Vás opravdu a natrvalo vyléčí jste pouze vy sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá. Ani vesmír.

Pokud tomu nevěříte, nevolejte mi !