O metodě kvantové regrese

Metoda kvantové regrese používá i procházení situacemi v minulých životech. Dostane se vám odpovědí na jakékoli situace ve vašem životě. Tohoje  dosaženo při spojení s vaším Vyšším Vědomím. Někteří lidé Vyšší Vědomí nazývají intuicí. Například, když z nějakého vám nelogického důvodu zvolíte neobvyklou trasu pro cestu z práce a pak zjistíte, že na vaší obvyklé trase byla velká zácpa. Nebo, když vám něco říká: “Nedělej to!” nebo vás to tzv. "někam táhne". To je vaše Vyšší Vědomí - vaši duchovní průvodci a různými způsoby vás udržují v bezpečí a starají se o vás.

Při sezení vám vaše Vyšší Vědomí vybere minulý život nebo minulé životy aby vám ukázalo podobnosti s vaším současným životem. To vám pomůže pochopit konflikty, problémy, těžkosti, výzvy a nepříjemnosti v tomto životě. Také vám odpoví  na vaše otázky, pomůže vám poučit se a posunout se vpřed.

Po prozkoumání minulých životů budu mluvit s vaším Vyšším Vědomím přímo přes vás. Oni použijí vaši řeč a vaše vyjadřovací schopnosti aby mohli se mnou mluvit. To je ta chvíle kdy dostanete odpovědi na vaše otázky.

Vyšší Vědomí je vlastně vaše “Druhé Já”. Ví všechno. Zná vás lépe než vy sebe sama. Ví co je pro vás a pro váš život to nejlepší. Vyšší Vědomí je velmi milující, milosrdné a má na srdci pouze váš nejlepší zájem. Naše vědomí se snaží dávat všemu smysl, vše analyzovat a uspořádávat tak aby to vyhovovalo naším omezením. Vyšší Vědomí ví a rozumí tomu co je nejlepší pro vaší duši i tělo. Vyšší Vědomí nemá žádná omezení.

Já vám budu pomáhat projít procesem poznání. Mým zájmem a povinností je provést vás tímto procesem tak, aby se vám dostalo odpovídající řešení vašich problémů.

Nezapomeňte na to, že aby se Váš život obrátil k lepšímu, je podmíněno i Vaším upřímným úsilím o změnu. Nehledejte příčiny kolem Vás ale ve Vás. Nikdo jiný to za Vás neudělá. Ani vesmír.

Pokud tomu nevěříte, nepište mi !