O sezení regrese

Jedno sezení trvá až 5 hodin v soukromí, žádná další osoba se sezení neúčastní. Platí to i pro nejbližší rodinné příslušníky. Každé sezení je velice diskrétní a já plně respektuji soukromí každého kdo ho podstoupí. Koná se v leže na měkkém podkladu, pod lehkou dekou. Je třeba aby jste měli na sobě pohodlný oděv, který vás nebude nikde škrtit.

Budeme pracovat ve stavu Theta. Je to naprosto přirozený stav, protože jím každý den, min. 2x procházíte, když usínáte nebo procitáte. Je to ten stav těsně před usnutím nebo procitnutím.

Celé sezení vám budu nahrávat, aby jste si to mohli doma v klidu poslechnout a nalézt tam odpovědi na vaše problémy. Nahrávka bude ve formátu .mp3 a budete si ji moci stáhnout z úložiště na internetu www.ulozto.cz.

Nedoporučuji po sezení řízení na delší vzdálenost. 50 km ještě jde, ale při jízdě autem na delší vzdálenost si vezměte někoho, kdo vás zpět domů odveze, protože se může dostavit ospalost. Ti kdo jsou zdaleka si většinou plánují vícedenní pobyt. To je vždy ta nejrozumnější varianta abyste byli co nejvíce v pohodě.

Cena sezení regrese je 2.500,-Kč