Účinná hloubková očista od negativních entit

Při své práci s bytostmi světla mi byly odkryty důležité informace o sféře bytí, která je lidem sice známá ale mnoho se o ní neví . Je to sféra, která tu je od nepaměti, je velice reálná a neustále činná. Jsou v ní bytosti nepřející ale i vysloveně zlé, které to s námi lidmi opravdu nemyslí dobře. Můžeme je nazývat temné síly, démoni, temné duše, tmavé energie, atd. Spostu lidí dělá, že se jich to netýká, ale opak je pravdou. Právě ti, kteří si myslí, že s nimi nic takového není, bývají nejčastěji pod jejich vlivem. Nastal čas se o nich dozvědět více...
 
Každý z nás se v průběhu stovek inkarnací na této planetě nechal zlákat k práci pro ně. Někdo více, někdo méně ale prakticky každý. Tím, že teď žijete jiný život, dříve navázaná spolupráce bez toho aby se vědomě ukončila, bohužel nekončí. Dokonce i když člověk vědomě zruší všechny pakty a smlouvy s temnými silami, ony ho jen tak neopustí. Zůstávají v lidech a dál ovlivňují a manipulují jejich mysl i jednání. Lidé si myslí, že je zahnali ale ve většině případů se to jen tak lehce nepovede.
 
Tyto entity způsobují lidem širokou škálu potíží v jejich životech. Od různých posilování lidských negativních vlastností, přes závislosti, sebepoškozování, psychické nemoci, posednutí, tzn. plnou integraci démona do člověka až po ukončení života sebevraždou.
Největší zájem těchto entit je o lidi s určitým nadáním nebo schopnostmi. U těch mají přímo za úkol jim cíleně škodit, manipulovat jimi, dokonce i škodit skrze ně ostatním lidem. Tito lidé často pracují jako terapeuté, kartáři a kartářky, zprostředkovatelé komunikace s bytostmi, s akášou atd. Snaží se pomáhat lidem ale sami ani neví co v nich opravdu je, s čím se doopravdy spojují, odkud jsou jejich informace a jak čisté jsou.
 
Vyhnat tyto entity z člověka je náročný proces, který vyžaduje mnoho znalostí ale i odvahy. Při mé práci s regresí a komunikací s bytostmi světla mi byla odhalena skutečnost, že očistu lidí od temných sil jsme s mou partnerkou dělali v mnoha předchozích inkarnacích a že je čas znovu začít. Za vydatné pomoci bytostí jsme se začali znovu učit a vzpomínat si na to jak jsme to dělali a přidáváme i nové účinné postupy. Také se k nám připojily silné světelné bytosti a vydatně nám v celém procesu očisty pomáhají nejen s odstraněním temných sil ale i s tím, aby byl celý proces šetrný ke klientovi a absolutně bezpečný.
 
Při hloubkové očistě u nás se nezabýváme pouze vaším současným životem. Jdeme mnohem, mnohem dál. Spolu s bytostmi světla jsme schopni čistit vaši temnotu v celém vašem bytí. Dokážeme odhalit a odstranit i to s čím si sami nevíte rady po mnoho vašich inkarnací.
Jde o zrušení kleteb, temných krevních rituálů, cílených přijetí démonů do sebe, odpoutání přisedlých duší i těch, kterým jste v minulosti ublížili, atd.
 
Pokud se vám v životě dějí podivné věci, cítíte, že s vámi něco není v pořádku, pošlete nám vaši současnou fotografii. Pokud jde o vaše dítě, pošlete současnou fotografii vašeho dítěte. Zjistíme vám co za tím je.
 
ROZHODNĚ TUTO OČISTU DOPORUČUJI VŠEM TERAPEUTŮM I TĚM, KTEŘÍ JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM PRACUJÍ S LIDMI.
 
Při očistě nezletilé osoby je nutná přítomnost jednoho z rodičů.
 
Doba trvání sezení: 4-6 hodin.
Cena očisty: 2900,-Kč.