Účinná hloubková očista od negativních entit

Při své práci s bytostmi světla mi byly odkryty důležité informace o sféře bytí, která je lidem sice známá ale mnoho se o ní neví . Je to sféra, která tu je od nepaměti, je velice reálná a neustále činná. Jsou v ní bytosti vysloveně zlé, které to s námi lidmi opravdu nemyslí dobře. Můžeme je nazývat temné síly, démoni, temné duše, tmavé energie, atd.
 
Každý z nás se v průběhu stovek inkarnací na této planetě nechal zlákat k práci pro ně. Někdo více, někdo méně ale prakticky každý. Tím, že teď žijete jiný život, dříve navázaná spolupráce bez toho aby se vědomě ukončila, bohužel nekončí. Dokonce i když člověk vědomě zruší všechny pakty a smlouvy s temnými silami, ony ho jen tak neopustí. Zůstávají v lidech a dál ovlivňují a manipulují jejich mysl i jednání. Lidé si myslí, že je zahnali ale ve většině případů se to jen tak lehce nepovede.
 
Tyto entity způsobují lidem širokou škálu potíží v jejich životech. Od různých posilování lidských negativních vlastností, přes závislosti, sebepoškozování, psychické nemoci, posednutí, tzn. plnou integraci démona do člověka až po ukončení života sebevraždou.
Největší zájem těchto entit je o lidi s určitým nadáním nebo schopnostmi. U těch mají přímo za úkol jim cíleně škodit, manipulovat jimi, dokonce i škodit skrze ně ostatním lidem. Tito lidé často pracují jako terapeuté, kartáři a kartářky, zprostředkovatelé komunikace s bytostmi, s akášou atd. Snaží se pomáhat lidem ale sami ani neví co v nich opravdu je, s čím se doopravdy spojují, odkud jsou jejich informace a jak čisté jsou.
 
Vyhnat tyto entity z člověka je náročný proces, který vyžaduje mnoho znalostí ale i odvahy. Při mé práci s regresí a komunikací s bytostmi světla mi byla odhalena skutečnost, že očistu lidí od temných sil jsme s mou partnerkou dělali v mnoha předchozích inkarnacích a že je čas znovu začít. Za vydatné pomoci bytostí jsme se začali znovu učit a vzpomínat si na to jak jsme to dělali a přidáváme i nové účinné postupy. Také se k nám připojily silné světelné bytosti a vydatně nám v celém procesu očisty pomáhají nejen s odstraněním temných sil ale i s tím, aby byl celý proces šetrný ke klientovi a absolutně bezpečný.
 
Při hloubkové očistě u nás se nezabýváme pouze vaším současným životem. Jdeme mnohem, mnohem dál. Spolu s bytostmi světla jsme schopni čistit vaši temnotu v celém vašem bytí. Dokážeme odhalit a odstranit i to s čím si sami nevíte rady po mnoho vašich inkarnací.
Jde o zrušení kleteb, temných krevních rituálů, cílených přijetí démonů do sebe, odpoutání přisedlých duší i těch, kterým jste v minulosti ublížili, atd.
 
Pokud se vám v životě dějí podivné věci, cítíte, že s vámi něco není v pořádku, pošlete nám vaši současnou fotografii. Pokud jde o vaše dítě, pošlete současnou fotografii vašeho dítěte. Zjistíme vám co za tím je.
 
ROZHODNĚ TUTO OČISTU DOPORUČUJI VŠEM TERAPEUTŮM I TĚM, KTEŘÍ JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM PRACUJÍ S LIDMI.
 
Při očistě nezletilé osoby je nutná přítomnost jednoho z rodičů.
 
Doba trvání sezení: 4-6 hodin.
Cena očisty: 2900,-Kč.