Výuka kvantové regrese

Technika kvantové regrese je velice účinný nástroj pro lidký vývoj jak v duchovní oblasti, tak i pro markantní zlepšení kvalit člověka. Je to unikátní nástroj daný lidstvu ze sféry světla pro zlepšování charakteru, vyřešení si svých nezpracovaných věcí ale i jako nevyčerpatelný zdroj informací všeho druhu. Tuto techniku je možné používat pro terapeutické účely nebo pro rozvoj svůj, svých blízkých a přátel. Není zde žádný "předpis", že se musí využívat jen pro veřejnost. Jediné omezení je to, že při tom musí být dva lidé. Je to skvělý nástroj pro ty, kteří na sobě poctivě pracují, protože se dostanou k informacím přímo "od zdroje". Nejsou tedy nijak bržděni nebo sváděni z té pravé cesty studováním a praktikováním něčeho co pro ně není vhodné.
Zájemce o praktikování regresní techniky s komunikací s vesmírnými bytostmi světla vše rád naučím.
Kurzy se konají pouze v Táboře.

Termín kurzu kvantové regrese:

19. - 23.6.2019

Vážní zájemci obdrží č. účtu pro platbu kurzovného 7.777,- Kč. Zaplacením kurzovného si zajistíte svou účast. Kurzovné nezahrnuje stravu a ubytování. Každý den začínáme v 9:00 a končíme v 17:00. Z důvodu odjezdu účastníků kurzu je v neděli odpoledne konec plánován na 16:00.
Pro ubytování je nejblíže hotel Palcát, další možnosti sdělí Seznam nebo Google :-)

Vaší žádost o zařazení do kurzu mi pošlete emailem spolu s Vaší současnou fotografií obličeje (bez tmavých brýlí) a s Vaším tel.číslem.

 
Další termíny kurzů zatím nevím, pokud chcete na jiný kurz, neptejte se mě kdy asi bude, sledujte prosím tuto stránku.

 

UPOZORNĚNÍ

Bohužel se stalo, že jedna moje žákyně se pokusila učit regresi dle Dolores Cannon. Je třeba aby jste věděli, že nikdo z mých žáků v ČR a SR zatím nemá dostatečnou praxi na to aby byl již schopen to, co se ode mě naučil, učit. Samozřejmě, že je to na volbě každého z Vás, kam Vás srdce (ne mozek) zavede...